Loading Posts...

Як помити спонж від тонального крему так, щоб на ньому не залишилося слідів

Просте рішення вічної проблеми

Ті, хто освоїли техніку нанесення за допомогою бьютиблендера, кажуть, що це в рази краще, ніж розподіляти консилер і тональний засіб пальцями.

Проблему створює тільки одне: миття спонжа, який у більшості вже за кілька тижнів повністю змінює колір із-за великої кількості решти косметики. Причому слідувати порадам ютуберов про миття бьютіблендера засобом для миття посуду однозначно не варто.

 

 

Ми зібрали кілька порад, як помити спонж для макіяжу так, щоб на ньому не залишилося слідів некрасивих:

< strong>спеціальним засобами < / strong>, створеними для очищення навіть найбрудніших і давно не митих бьютиблендерів: Liquid Blendercleanser і Blendercleanser Solid.

Звичним засобом для очищення шкіри, дитячим милом або Dove. Підставте спонж під струмінь теплої води, намилюйте, змивайте і віджимайте його до тих пір, поки вода не стане повністю чистою.

Не варто мити бьютиблендер засобами з вмістом спирту, ацетону, ПАР і агресивних кислот – залишки засобу цілком можуть сильно пошкодити шкіру.

 

 

Якщо ви наносите водостійкі засоби для макіяжу, якісно очистити спонж можна в два етапи. Спочатку рясно нанесіть на нього гідрофільні масло, а потім змийте його під струменем теплої води з гелем або пінкою для вмивання.

Запам’ятайте простий лайфхак від створювачки бренду BeautyBlender Ріа Енн Сільви: вона радить ретельно вимити спонж кожен раз після макіяжу. Таким чином ви позбавите його від появи бактерій і спростите собі завдання по його очищенню.

https://www.instagram.com/p/BkAkyjFFyqy/

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of