Loading Posts...

Як помити спонж від тонального крему так, щоб на ньому не залишилося слідів

Просте рішення вічної проблеми

Ті, хто освоїли техніку нанесення за допомогою бьютиблендера, кажуть, що це в рази краще, ніж розподіляти консилер і тональний засіб пальцями.

Проблему створює тільки одне: миття спонжа, який у більшості вже за кілька тижнів повністю змінює колір із-за великої кількості решти косметики. Причому слідувати порадам ютуберов про миття бьютіблендера засобом для миття посуду однозначно не варто.

https://www.instagram.com/p/Biw_ABLBjRd/

 

 

Ми зібрали кілька порад, як помити спонж для макіяжу так, щоб на ньому не залишилося слідів некрасивих:

< strong>спеціальним засобами < / strong>, створеними для очищення навіть найбрудніших і давно не митих бьютиблендерів: Liquid Blendercleanser і Blendercleanser Solid.

Звичним засобом для очищення шкіри, дитячим милом або Dove. Підставте спонж під струмінь теплої води, намилюйте, змивайте і віджимайте його до тих пір, поки вода не стане повністю чистою.

Не варто мити бьютиблендер засобами з вмістом спирту, ацетону, ПАР і агресивних кислот – залишки засобу цілком можуть сильно пошкодити шкіру.

 

 

Якщо ви наносите водостійкі засоби для макіяжу, якісно очистити спонж можна в два етапи. Спочатку рясно нанесіть на нього гідрофільні масло, а потім змийте його під струменем теплої води з гелем або пінкою для вмивання.

Запам’ятайте простий лайфхак від створювачки бренду BeautyBlender Ріа Енн Сільви: вона радить ретельно вимити спонж кожен раз після макіяжу. Таким чином ви позбавите його від появи бактерій і спростите собі завдання по його очищенню.

https://www.instagram.com/p/BkAkyjFFyqy/

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of