Loading Posts...

Як підібрати свій аромат: 5 головних правил від парфумерного експерта 

Как подобрать свой аромат: 5 главных правил от парфюмерного эксперта 
Как подобрать свой аромат: 5 главных правил от парфюмерного эксперта 

Що варто знати, перш ніж зробити вибір

Експерти виділяють кілька факторів, які впливають на вибір парфуму: вік, статус і характер. В іншому це питання індивідуального сприйняття. Більш того, багато парфумери вважають, що аромати не повинні мати чіткого статевого поділу, адже на зорі виникнення парфумерії вона взагалі не мала статевої приналежності.

Важливо знати

1. На покупку «свого» аромату потрібно виділити достатньо часу, адже нетренований ніс не сприймає більше чотирьох ароматів відразу, а в магазинах запахи змішуються один з одним.

2. Ні в якому разі не вдихайте парфум з кришки або безпосередньо з флакона. Для початку потрібно нанести аромат на блоттер, трохи почекати і лише потім почати його слухати. Сподобався варіант протестуйте на зап’ясті і походіть з ним якийсь час. Це необхідно, по-перше, для того, щоб виключити виникнення алергії, а по-друге, зрозуміти, як аромат розкривається на вашій шкірі.

3. Купівля парфуму не повинна бути імпульсивною, адже інакше ви будете носити зовсім не те, що купили. При виборі парфумів на відпочинку в жарких краях, подумайте про те, як аромат буде відповідати погодним умовам вашої країни.

Для зими більше підходять ноти шкіри, дерева і спецій, для літа – фруктові і квіткові.

Як підібрати свій аромат: 5 головних правил від парфумерного експерта

4. Не забувайте, що сприйняття вашого образу оточуючими безпосередньо залежить від кількості нанесеного аромату. Легка, ледь вловима серпанок інтригує і пробуджує фантазію, а важка «хмара» духів оголює почуття, демонструючи вашу навмисну емоційність.

5. Якщо ви хочете, щоб аромат став для вас чимось більшим, ніж просто приємний запах, він повинен впливати на ваш мозок і впливати на внутрішній стан. Досягти цього дозволяють тільки індивідуальні аромати. Виготовленням ексклюзивних поєднань займаються парфумерні ательє, які методом проб і помилок за кілька тижнів або навіть місяців знаходять неповторну композицію, що підходить конкретній людині.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of