Loading Posts...

Гімнастика для обличчя: прибираємо зморшки за допомогою фейсбілдінга

Ми мріємо позбутися від зморшок, як тільки з жахом бачимо в дзеркалі першу з них. У хід йдуть складносурядні креми, апаратні процедури, ін’єкції. Додайте в свій фітнес-розклад гімнастику для обличчя і відкладіть похід до косметолога років на п’ять

На відміну від м’язів тіла, які з обох сторін фіксуються кістками, м’язи обличчя одним кінцем кріпляться до м’яких тканин. Через відсутність надійної опори особа постійно перевіряє на міцність сила тяжіння. І, на жаль, виграє. Здобути перемогу над нею і віком допоможе фейсбілдінг. На собі гімнастику для обличчя випробували такі знаменитості, як Меган Маркл, Дженніфер Аністон і Гвінет Пелтроу.

Рекомендації

1. До початку курсу гімнастики для особи сфотографуйтеся в профіль і анфас, потім проведіть контрольну зйомку через 15 днів після закінчення повного курсу.

2. Під час вправ необхідно фіксувати м’язи обличчя руками. Деякі експерти пропонують одягати бавовняні рукавиці, щоб пальці не ковзали. Однак в них складніше відчувати і контролювати рухи.

3. Займайтеся, сидячи перед дзеркалом.

4. Перш ніж почати заняття йогою для особи, займіть вихідне положення: випряміть спину, розпряміть і відведіть назад плечі, втягніть живіт, напружте стегна і сідниці.

5. Чітко дотримуйтесь інструкцій, оскільки самодіяльність загрожує утворенням нових зморшок. Подивіться навчальні відео на youtube.com або знайдіть косметолога, який пройшов навчання цій методиці.

6. Починайте опрацювання зон зверху вниз: від чола і області навколо очей до підборіддя і шиї.

7. як і тіло, особа теж має відпочивати і відновлюватися. Збільшення навантаження і кількості повторень призведе до зворотного результату.

8. Після кожної вправи від зморшок розслабляйте м’язи обличчя: стисніть губи і сильно подуйте крізь них.

Вправи для обличчя від зморшок

Вправа проти зморшок на лобі між бровами:
Покладіть долоні на лоб над бровами і натисніть кінчиками пальців вниз, а брови і погляд підніміть вгору. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд. Повторіть 20 разів.

Вправа для підтяжки верхніх повік:
Закрийте очі, покладіть середні пальці рук на віки. Долаючи опір, відкрийте очі і завмріть на пару секунд. Потім знову закрийте і розслабте повіки. Повторіть 30 разів.

Вправа для зміцнення нижніх повік і позбавлення від мішків:
Прикладіть ліву руку до лівого оку, праву — до правого. Подивіться наверх. Злегка натисніть середніми пальцями на внутрішні куточки очей, а вказівними — на зовнішні. Примружтеся, підтягуючи нижню повіку вгору. Затримайтеся в такому положенні до 40 секунд. Розслабитися. Повторіть 10 разів.

Вправа для ліфтингу щік:
Відкрийте рот. Притисніть губи до зубів. Широко посміхніться тільки верхньою губою. Прищурьте нижні повіки. Затримайтеся в цьому положенні на 30 секунд. Повторіть 20 разів.

Вправа від носогубних складок:
Прочиніть рот, закривши зуби губами. Покладіть вказівні пальці на куточки губ. Повільно піднімайтеся пальцями вгору по носогубним складкам до крил носа і назад. Повторіть 20 разів, після чого зробіть ще 30 швидких рухів.

Вправа на зміцнення овалу особи, позбавлення від брылей і другого підборіддя:
Відкрийте рот. Верхню губу щільно притисніть до зубів, нижньою губою і куточками рота тягніться всередину. Вказівний палець покладіть на підборіддя і злегка натисніть, відчувши невеликий опір. Повільно відкривайте і закривайте рот, немов зачерпуєте нижньою щелепою воду. З кожним черпанням піднімайте підборіддя трохи вище. Повторіть 30 разів. Коли голова закинеться назад, і підборіддя буде дивитися в стелю, замріть в такому положенні на 30 секунд.

Вправи для шиї від зморшок:
Це вправа ефективніше виконувати лежачи. Обхопіть долонями передню поверхню шиї. Потягніться шиєю вперед. Ви повинні відчути, як м’язи шиї напружуються. Через секунду розслабте м’язи. Повторіть 20 разів.

фейсбілдінг в ЦИФРАХ

  • Кожна вправа виконується в середньому близько 2 хвилин.
  • На тренування йде 20-30 хвилин.
  • Займатися потрібно 2 рази в день.
  • Приділяйте фейсформингу 5 днів на тиждень протягом 2-3 тижнів.
  • Далі потрібно виконувати вправи 2 рази в тиждень для підтримки результату.

Гімнастика для обличчя: прибираємо зморшки за допомогою фейсбілдінгаГімнастика для обличчя: прибираємо зморшки за допомогою фейсбілдінга

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of