Loading Posts...

Емілія Кларк повідала про інтимні сцени в “Грі престолів”

У момент зйомок легендарного серіалу “Гра престолів” актриса Емілія Кларк практично не давала інтерв’ю, а якщо щось і розповідала, то в загальних рисах. Після виходу останнього сезону знаменитість все частіше розповідає про проблеми під час зйомок і різних нюансів. Зовсім недавно вона поділилася своєю думкою про негативні коментарі з-за останнього сезону серіалу. А днями розповіла як їй давалися інтимні сцени в першому сезоні.

Виявляється роль Дайнеріс Таргаріен, конкретно в першому сезоні, для неї стала справжнім випробуванням, про яке вона навіть не уявляла. Дуже важко для неї було грати оголеною. Насправді після прочитання сценарію, актриса підписала контракт на згоду в зйомках, проте вона вказала, що всі інтимні сцени будуть зняті за участю простирадл, без одягу зніматися відмовляється знаменитість не буде. Коли ж справа дійшла до зйомок цих сцен, Емілії довелося погодитися на оголене тіло. Вся справа в тому, що режисери дуже сильно на неї тиснули морально. І коли на майданчику виникала сварка і Кларк кричала, що не віддасть простирадло, їй режисери відповідали, такою поведінкою вона просто розчарує всіх глядачів. Це необхідно зробити і інакше не буде. Після тривалих скандалів, Емілія пішла на поступки, але зізналася, що часто закривалася в туалеті і плакала після таких сцен.

Кларк завжди в своїх інтерв’ю говорила, що якби вона була сценаристом цього телесеріалу, то нічого б не поміняла в сюжеті, їй все подобається. Але завжди додавала, що перший сезон був занадто відвертим, дуже багато оголених тіл і вульгарності.

На жаль, наш глядач суворий і прискіпливий. Можливо, якби Емілію режисери не вмовили роздягнутися в інтимних сценах, то це зіпсувало б уявлення про серіал в цілому. Тому жертви Кларк були не марні, адже “Гра престолів” здобула максимальну кількість нагород за всю історію кінематографа.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of