Loading Posts...

Ель Макферсон розкрила секрет молодості

Эль Макферсон раскрыла секрет молодости
Эль Макферсон раскрыла секрет молодости

Сьогодні Ель Макферсон виповнюється 55(!) лет. У це складно повірити, адже виглядає вона просто приголомшливо. 

Австралійської супермоделі Ель Макферсон за 50, але виглядає вона на 35 років з натяжкою і раніше носить прізвисько Body, або просто – Супертело.

На фото зірка глянцевих обкладинок не боятиметься позувати в бікіні: досконалі форми Макферсон викликають захоплення у шанувальників і, звичайно, питання… На протязі багатьох років моделі вдається зберегти шкіру пружною, а тіло – підтягнутим? Свої секрети Ель не тримає за сімома печатками, а відкрито ділиться ними з усіма.

Ель Макферсон розкрила секрет молодостіЕль Макферсон розкрила секрет молодості

Для того, щоб зберегти молодість шкіри, Ель Макферсон очищає обличчя скрабом один раз в день, а домашній пілінг для тіла проводить двічі. Під час ранкового і вечірнього душу вона користується жорсткою щіткою і після цього обов’язково зволожує шкіру. Під час пляжного відпочинку прихильниця нижньої білизни і дизайнер власного бренду Elle Macpherson Intimates не ухиляється від улюбленої б’юті-процедури: «Я змішую зволожуючий крем з піском і наношу на все тіло, а потім змиваю в океані». В нанесенні макіяжу супермодель також користується деякими хитрощами: «Візажист навчив мене підкреслювати вилиці. Це дає широко відкритий погляд і можливість виглядати молодше без необхідності наносити багато макіяжу».

Ель Макферсон розкрила секрет молодості

Секрет її гарної форми-в рухомому способі життя: “я люблю бути на відкритому повітрі, плаваю, катаюся на велосипеді і багато гуляю. Навіть у Нью-Йорку або Лондоні швидше виберу пішу прогулянку, ніж Тренажерний зал».

Здається, що все просто, але головна умова б’юті-лайфхаків від супермоделі-регулярність. Виробіть в собі звичку стежити за своїм тілом і шкірою, і тоді виснажливі тренування і жорсткі дієти більше не знадобляться. «Моя мотивація — це почуття радості, натхнення, спокою, сили і здоров’я. Для мене це важливіше, ніж цифри на вагах, і саме це спонукає мене правильно харчуватися і тренуватися», – говорить Ель в одному зі своїх інтерв’ю.

Ель Макферсон розкрила секрет молодості

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of