Loading Posts...

«Так, у мене є зморшки, і це нормально», — Вікторія Бекхем дала інтерв’ю про вік і красі

Дизайнер прикрасила відразу три обкладинки британського журналу Glamour

Вікторія Бекхем, яка днями представила нову колекцію одягу в рамках тижня моди в Лондоні, вирішила підкорювати beauty-індустрію і запустила свій бренд косметики. З цієї нагоди знаменитість дала інтерв’ю журналу Glamour, новий номер якого прикрасили відразу три обкладинки з Вікторією. Наводимо найцікавіші цитати з розмови з дружиною Девіда Бекхема.

Про вік і красу

“Є щось дійсно звільняє в тому, щоб прийняти те, ким я є в 45 років, відчувати себе вдячною і задоволеною. Занурення в світ краси, до речі, дуже допомогло в цьому. Я хочу дати зрозуміти всім, як важливо піклуватися про те, що у вас є. Я хочу, щоб люди цінували себе. Так, у нас, і у мене теж є зморшки, і це нормально.

«Так, у мене є зморшки, і це нормально», — Вікторія Бекхем дала інтерв'ю про вік і краси

Вікторія Бекхем для Glamour

Про своє тіло

“Я багато чого очікую від свого тіла. Я багато працюю, намагаюся бути кращим професіоналом, кращою матір’ю, кращою дружиною, і тому я повинна бути впевненою, що у мого організму є паливо, необхідне для довгих годин роботи і материнських обов’язків».

Про ставлення до критики

“Я знаю, що все, що я роблю, будуть обговорювати, І це нормально, але я не дозволяю цьому заважати мені. Я дуже позитивна людина. Якщо ви віддаєте світу позитивну енергію, то ви отримаєте її назад».

Про виховання дітей

«Коли у вас з’являються діти, це багато що змінює. Ви розумієте, що вони все помічають. Я б ніколи не пропустила в їх присутності сніданок або обід, бо мені важливо, щоб вони бачили, що їхня мама правильно харчується і їсть здорову їжу. З малого віку треба показати їм, як важливо піклуватися про себе і приймати себе такими, які ви є».

Про підтримку

«Я завжди намагалася підтримувати інших, не засуджувати, ставитися до людей так, як я би хтіла, щоб ставились до мене. Це фундаментальні основи. Жінки повинні підтримувати жінок. Мені сподобалося, як Меган Маркл сказала на British Fashion Awards, що раніше було круто бути жорстоким, а тепер круто бути добрим. Доброта завжди була в основі Girl Power».

Про чесність

«Я хочу бути чесною. У минулому я більше ховалася за своїми обладунками і, наприклад, не посміхалася на публіці. Тепер цього менше».

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of