Loading Posts...

Що таке стробінг і навіщо він вам потрібен

Стробінг-зовсім не синонім контурінга!

Стробинг – це прийом в макіяжі, який обожнюють візажисти для створення подіумного макіяжу. Провідні моделі на показах Isabel Marant, Prada та інших fashion-лідерів часто показуються на подіумі саме з таким макіяжем. За допомогою стробінга легко нескладно домогтися ефекту підсвіченої, чистої шкіри, яка виглядає дуже холеною і відпочилою.

 

 

 

Це особливо до речі, якщо ви зробили трансатлантичний переліт і виявили тьмяну, зневоднену шкіру у відображенні дзеркала.

Все, що вам знадобиться для стробінгу-це сяючий хайлайтер. Причому вибирати краще той, який прекрасно розтушовується і не залишає блискучих плям на шкірі.

https://www.instagram.com/p/BtjtgM8H7-3/

 

 

 

Для створення стробинга вам не варто чітко промальовувати риси обличчя – навпаки, фішка в тому, щоб сяйво було подібно до сонячних відблисків шкірі і виглядало гранично природно.

 

 

 

Нанесіть хайлайтер на середину лоба, в зоні під бровами, на вилиці, перенісся (уникаючи кінчика, щоб він не виглядав жирним), улоговинку між верхньою губою і носом, кінчик підборіддя. Після цього скористайтеся пальцями і гарненько вбийте хайлайтер. Все, готово!

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of