Loading Posts...

Що косметологи ніколи не нанесуть собі на обличчя?

І нам не варто

Силіконові праймери

Силікон забиває пори і блокує надходження кисню. Якщо шкіра схильна до висипань, вона притягує бактерії, які викликають недоліки. Інгредієнти, яких слід уникати на етикетці, це циклопентасилоксан, циклогексасилоксан, диметикон, феніл і триметикон.

абразивні ексофоліанти

Що косметологи ніколи не завдали б собі на обличчя?Скраби та ексофоліанти з вмістом абразивних частинок (наприклад, подрібнених кісточок) — табу для обличчя. При контакті з ніжною шкірою вони можуть викликати запалення, лущення, пост-запальну пігментацію і розширення кровоносних судин.

теплий віск

Що косметологи ніколи не завдали б собі на обличчя?

Коли справа доходить до епіляції на обличчі, кращим рішенням буде вибрати лазер або пінцет. Гарячий віск разом з волосками знімає також верхній шар шкіри. А якщо ви до того ж регулярно використовувати ексфоліанти або продукти на основі ретинолу, можна отримати пухирі, опіки і шрами.

Синтетичні парфуми

Що косметологи ніколи не завдали б собі на обличчя?Синтетичні парфуми виробляються з потенційно небезпечних хімічних речовин, таких як бензол, альдегіди і толуол, які викликають алергічні реакції, подразнення і почервоніння при нанесенні на шкіру обличчя і область навколо очей.

зубна паста

Що косметологи ніколи не завдали б собі на обличчя?

Десятиліттями ходить міф про те, що зубна паста нібито підсушує висипання. Але на ділі вона тільки викликає роздратування! Замість цього спробуйте нанести на прищик засіб на основі пероксиду бензоїлу, яка вбиває бактерії і зменшує запалення.

відлущувальна щітка і мочалка з люффи< / h2>
Що косметологи ніколи не завдали б собі на обличчя?

Шкіру обличчя потрібно відлущувати дуже делікатно. Верхній шар відшаровується природним шляхом, тому такі жорсткі інструменти, як відлущувальна щітка, не потрібні, і можуть викликати мікротравми, роздратування і, в гіршому випадку, рубцювання. А губка з люфи, завдяки своїй структурі, дуже схильна до накопичення в ній бактерій після кожного застосування. Висновок: вмивайтеся за допомогою рук і делікатного засобу для вмивання.

Алкоголь

Що косметологи ніколи не завдали б собі на обличчя?

Якщо ви страждаєте від сухості шкіри, будь-яка спиртова формула тільки погіршить ситуацію. В якості тоніка вибирайте амальмид, який містить таніни, тип поліфенолу, який робить його природним в’яжучим засобом для зменшення виділення шкірного сала. Також він знімає запалення і заспокоює роздратування.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of