Loading Posts...

Beauty news: Зендая Коулман стала амбасадором Lancôme

22-річна актриса та співачка стала частиною зіркового складу посланниць бренду

Сьогодні стало відомо, що новим амбасадором бренду Lancôme стала американська актриса, співачка та авторитет у сфері моди Зендаї Коулман. У 22 роки Зендая стала частиною зіркового складу посланниць Lancôme, додавши своє унікальне бачення до шанованого французького дому краси.

«Це велика честь мати змогу представляти такий бренд як Lancôme та долучитись до такого неймовірного складу культових жінок», – каже Зендая.

Beauty news: Зендая Коулман стала амбасадором Lancôme

Франсуаза Леман, міжнародний президент Lancôme, додає: «Ми з нетерпінням чекаємо на радісне майбутнє із Зендаєю, чия харизма, вплив у кіно, музиці і моді є безсумнівними. Зендая привносить молодіжний та унікальний підхід до краси, який ідеально доповнює творче бачення Lancôme».

Beauty news: Зендая Коулман стала амбасадором Lancôme

У 2017 році Зендая знялася на великому екрані у фільмі Marvel «Людина-Павук: повернення додому» разом з Томом Холландом та у фільмі «Найвеличніший шоумен» з Х’ю Джекманом та Заком Ефроном. У 2018 році вона озвучила персонажа та заспівала у мультфільмі «Смолфут». Влітку 2019 року Зендая візьме на себе головну роль у серіалі від HBO та A24 «Ейфорія». Вона також продовжить свою роль Мері-Джейн у фільмі «Людина-Павук: повернення додому».

Beauty news: Зендая Коулман стала амбасадором Lancôme

Окрім акторської діяльності Зендая відома і в індустрії моди. Вона прикрасила обкладинки деяких з найвідоміших міжнародних видань і є регулярним фаворитом червоних доріжок.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of