Loading Posts...

Beauty-міфи: чому можна не відкладати сироватку з вітаміном С, кислотами і крем з ретинолом до осені

Допоможемо розібратися з процедурами і косметичними компонентами, які не мають протипоказань в літній сезон

Сезонність або резонність? Що стосується догляду за шкірою, косметологи і естетисти сьогодні одноголосно вибирають між цими опціями другу. З настанням сонячних днів вітамін С, вітамін а та кислоти у складі косметичних засобів, а також лазерні процедури з року в рік поповнювали списки аутсайдерів — через ризик загострення фоточутливості шкіри і гіперпігментації. Але наука не стоїть на місці — зусиллями вчених ці методики стають безпечними, універсальними та ефективними.

Головний герой

Серед перерахованих інгредієнтів вітамін С несправедливо зарахували в антагоністи. “Вся справа в недосконалих методах стабілізації, – пояснює один із співзасновників бренду Novexpert Сиріл Телінж. – Раніше вітамін С поміщали в кисле середовище, через що і міг виникати фотодерматит (до слова, багато хто приймав його за алергію)». Хоча у своїй чистій, стабілізованої формі він не тільки не викликає алергії, але і підсилює захисні механізми шкіри, беручи на себе руйнуючий удар сонячних променів і запобігаючи мутації ДНК, нормалізує синтез меланіну і стимулюючи фібробласти виробляти колаген. Логічно, що з початком весняних днів потреба у вітаміні С зростає.

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені

«При надмірної інсоляції він витрачається настільки активно, що його запаси в шкірі можуть впасти навіть на 80%», — нагадує доктор Ніколас Перриконе, засновник Perricone MD.

Тому влітку не варто скасовувати цей інгредієнт-більш того, набагато краще підтримати свою систему догляду сироваткою або бустером. Приміром, у Dr Sebagh можна знайти порошок чистого стабілізованого вітаміну С (у формі натрію аскорбилфосфат), який сам Король Ботокса навіть рекомендує змішувати з сонцезахисним засобом безпосередньо перед нанесенням. У портфоліо того ж Novexpert є сироватка з 25-відсотковою концентрацією вітаміну С. Вчені Medik8 розробили жиророзчинну форму вітаміну С — тетрагексилдецил аскорбат. Ліпідна основа дозволяє йому проникати крізь мембрани клітин, тому така форма працює вчетверо ефективніше, ніж аскорбінова кислота.

В результаті при концентрації 3% в сироватці C-Tetra від Medik8 її ефективність порівнянна з 12% вітаміну С в інших засобах, що забезпечує високий результат і толерантність.

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені
< h3>є стимул< / H3>
Ще один вітамін, не так давно отримав індульгенцію для літнього сезону, — ретинол (вітамін А). «Дослідження в області біохімії і фотоинженерии показали, що інсоляція не є протипоказанням для усунення гіперпігментації, наслідків акне і ознак фотостаріння, — пояснює дерматолог Діана Дак. — Застосування кон’югатів ретинолу з АНА-кислотами, доповнене вітаміном С, утворює в шкірі вогнища асептичного запалення, які швидше «виштовхують» згустки меланіну і стимулюють оновлення клітин, помітно покращуючи зовнішній вигляд шкіри. Для додаткової стимуляції можна застосовувати пептиди: наприклад, сигнальний матриксил, що запускає синтез колагену».

чи Варто нагадувати, що необхідна умова такої терапії — регулярне використання сонцезахисного засобу з фізичними фільтрами SPF 50.

Як би там не було, подібний метод краще практикувати курсами і за призначенням лікаря. А якщо ви вже давно знайомі з ретиноїдами в домашньому догляді і не поєднуєте їх з кислотами або застосовуєте в різний час дня, просто не відмовляйтеся від звичної рутини з початком літнього сезону. «Міф про шкоду ретинолу виник із-за недостатньої інформованості про механізм його дії, — вважає засновник компанії Starlit Group, дистриб’ютора Medik8 і Perricone MD Тетяна Таран. — На відміну від кислот ретинол і його похідні не стоншують рогового шару (зате ущільнюють епідерміс) і не викликають фоточутливості шкіри. Зміцнився давній міф почасти тому, що вітамін А руйнується під дією ультрафіолетових променів, так що призначали його переважно на ніч. Сучасні технології стабілізації дозволили виключити цю проблему, як і можливе подразнюючу дію ретинолу». До речі, вже згадані отшелушивающие кислоти теж не варто списувати з рахунків при переході на літній час. Важливі їх концентрація і поєднання.

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені

Так, гаму лосьйонів P50 від Biologique Recherche, яку вже визнали ” золотим стандартом щоденної ексфоліації, відрізняє зміст глюконолактона. “Ця полігідроксікислота сприяє синтезу еластину. Її великі молекули проникають в епідерміс повільно, не викликають роздратування і травматичної пігментації. Крім того, глюконова кислота блокує до 50% UV-випромінювання, ніж особливо цінна в терапії пігментних плям», — говорить топ-тренер Biologique Recherche Мадіна Іщук.
< h3>стратегія захисту < / H3>
Ще один момент, про який нам належить дізнатися багато нового і переглянути свої погляди, — захист від сонця. Лікарі все частіше повідомляють про випадки дефіциту вітаміну D. І хоча маркетологи вже роблять спроби роздути проблему до вселенських масштабів, скептично ставитися до неї все ж не варто. Я сама пройшла тест My Helix і з подивом дізналася, що генетично схильна недоотримувати цей вітамін. Поки все в нормі, але за показниками я тепер регулярно стежу. Потоки інформації про шкоду ультрафіолету у багатьох викликали гелиофобию. Уникати сонця, не маючи протипоказань, і використовувати SPF 100 — така ж нездорова крайність, як смажитися на пляжі опівдні.

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені Для шкіри важливо не тільки вибудовувати щит з фільтрів, але і вчити її пристосовуватися до сонця, зміцнювати її власні захисні механізми за допомогою антиоксидантів та адаптогенів в складі косметичних засобів. Саме такого підходу дотримується марка Institut Esthederm: в її портфоліо є навіть спеціальний крем Photo Regul для власниць веснянок і пігментних плям. Він забезпечує природну засмагу, але не дозволяє “поцілункам Сонця” проявлятися ще яскравіше під впливом його променів.

Одним словом, намагатися встигнути з усіма beauty-процедурами в останній вагон більше не потрібно. Багато що можна зробити розмірено і вчасно. Головне — все зважити. І, зрозуміло, в компанії хорошого фахівця.

Внутрішні резерви

Грамотно складене меню зміцнить організм напередодні літнього сезону.

Томати

Містять лікопен — антиоксидант з протизапальною дією.

https://www.instagram.com/p/BwyoDBcpvui/

 

морква

Джерело бета-каротину, який робить засмагу більш яскравим і стійким.

Цвітна капуста

Відрізняється низькою калорійністю і високим вмістом вітаміну С.

Огірки

На 97% складаються з води, також багаті калієм, необхідним для клітинного обміну.

В косметичку:

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені

Коригуюча тональна сироватка Capture Totale, Dior

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені

Сонцезахисний засіб для схильної до гіперпігментації шкіри Photo Regul, Institut Esthederm

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені

Нічний крем проти пігментації Vinoperfect, Caudalie

 Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені

Очищаюча маска Brightening Mask, Eve Lom Beauty-міфи: чому не можна відкладати сироватку з вітаміном с, кислотами і крем з ретинолом до осені

Освітлююча сироватка White Balance, Medik8

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of