Loading Posts...

8 укладок для стрижок каре і боб

На кожен день і з особливої нагоди

Короткі стрижки з року в рік не втрачають своєї популярності. Багато дівчат позбавляються від довгих локонів на користь каре або бобу. Важливо пам’ятати, що при виборі такої зачіски потрібна щоденна укладання, але щоб її стилізувати, не потрібно багато навичок і часу. Один раз оволодівши круглою гребінцем і навчившись багатофункціонального використання плойки, вам не буде рівних в укладанні. Хоча боб і каре трохи відрізняються за технікою виконання, наведені нижче варіанти підійдуть для обох стрижок.

Бічний проділ і укладені всередину локони

Одна з найпростіших і лаконічних укладок. Вирівняйте волосся по всій довжині, а вологі кінчики закрутіть всередину за допомогою великої круглої гребінця і фену. Використовуйте також плойку або праску, але тільки на сухому волоссі. Укладайте пасма якомога рівномірніше, щоб вони гладко прилягали один до одного. Зафіксуйте кінці лаком.

8 укладок для стрижок каре і боб

Недбалі кучері

У моду повернулися 80 – е, а значить, пишні шевелюри з розмашистими локонами знову популярні. Відокремте нижні пасма від волосся на маківці за допомогою гумки, щоб волосся не плуталися. Беріть невеликі локони і накручуйте на круглу гребінець, нагріваючи феном так, щоб кінці були укладені назовні. Можна використовувати також плойку. Пройдіться таким чином по всій довжині волосся.

8 укладок для стрижок каре і бобInstagram/hairbrained_official

Зачес назад

Якщо часу в обріз, то просто покладіть волосся за допомогою круглої гребінця назад, надавши їм трохи обсягу біля коріння. Закріпіть лаком або скористайтеся сухим шампунем перед початком укладання. Він зробить зачіску більш пишною.

8 укладок для стрижок каре і бобInstagram/kyliejenner

Легкі хвилі

Універсальний варіант для будь-якого приводу. У створенні цієї укладання вам допоможе праску або плойка. Зробіть невеликі хвилі до середини волосся. Слідкуйте за тим, щоб не створити занадто великий обсяг.

8 укладок для стрижок каре і боб

Хвилі по всій довжині

Такий варіант більше підійде для світського заходу, а для його виконання знадобиться трохи більше часу. Скористайтеся плойкою середнього діаметру. А якщо готуєтеся до події напередодні — можете вдатися до допомоги бігуді.

8 укладок для стрижок каре і бобInstagram/emrata

Гофре

Цей ефект виглядає цікаво на окремих пасмах. Також з його допомогою можна створити додатковий обсяг, який тримається кілька днів. Пройдіться спеціальною плойкою по волоссю близько коренів і закріпіть ефект лаком, а кінчики найкраще вирівняти.

8 укладок для стрижок каре і бобБічний проділ

Зараз в моді всілякі шпильки для волосся. Зробіть бічний проділ, частина локонів закріпіть над вухом елегантним аксесуаром. За допомогою гелю можна надати модний зараз ефект вологого волосся.

8 укладок для стрижок каре і бобInstagram/haileybieber

Чіткі лінії

Що може бути простіше, ніж прямий проділ і закріплені з боків пасма? В цьому випадку, як і у варіанті вище, скористайтеся трендовими аксесуарами для волосся або невидимками. Укладіть локони на маківці за допомогою лаку або гелю, щоб вони не розтріпалося, а кінці залиште недоторканими.

8 укладок для стрижок каре і боб

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of