Loading Posts...

7 принципів харчування для схуднення

7 принципов питания для похудения
7 принципов питания для похудения

Зоряний лікар-дієтолог Наталія Самойленко радить, як скорегувати харчування так, щоб скинути зайву вагу і поліпшити здоров’я

View this post on Instagram

У меня в руках мой третий ребёнок, очень долгожданный и желанный. Рождённый в любви в удивительной семье Книголав ❤️ #книголав Для меня это полтора года моей жизни и семнадцать лет работы. А ещё это необыкновенные эмоции, драйв и счастье от того, что могу поделиться этим со всеми вами! Книга моей мечты! Благодаря работе над ней, познакомилась с огромным количеством классных людей. ❤️Теперь хорошо понимаю, что такое командная работа! Я приобрела новые знания и опыт, стала немного больше понимать в вёрстке, структуре книги, иллюстрациях и дедлайнах)) И конечно, меня переполняет счастье, что вы уже сделали предзаказ сотен и сотен книг на сайте Yakaboo. Ведь это означает, что вы хотите понимать как можно подружиться с едой, знаете разницу между диетой и образом жизни. И вы тоже, как и я, хотите быть здоровыми и счастливыми. Знаю, что мы можем побороть много проблем и болезней просто начав правильно питаться. И я искренне верю в то, что здоровое питание и хорошие привычки способны изменить нашу жизнь к лучшему. Активная ссылка в шапке профиля.

A post shared by Наталия Самойленко (@samoylenko_diet) on

 

 

 

 

 

1. Дотримуйтесь режиму харчування. за допомогою ритмічних прийомів їжі ми задаємо ефективний ритм нашому метаболізму. Натомість отримуємо реакцію прискорення обмінних процесів. Вона недовга — близько 3-5 годин, значить, через цей проміжок часу необхідно перекусити або поїсти більш щільно. Намагайтеся не вживати солодощі між їжею, виключіть несанкціоновані перекуси, що складаються з кави з молоком, і ви побачите, як легко втрачати вагу при наявності чіткого графіка харчування та рівних проміжків між прийомами їжі.

2. Ніколи не пропускайте сніданок. Відмова від ранкових прийомів їжі — одна з основних причин зайвої ваги і ожиріння. Без сніданку метаболізм протягом дня буде повільніше. Крім того, цей прийом їжі має прямий вплив не тільки на наш настрій і працездатність, але і на поведінку протягом дня, рівень занепокоєння і уважного ставлення до оточуючих.

View this post on Instagram

Here for a good time, not a long time. New York ☕️

A post shared by JILL WALLACE (@littleblackboots) on

 

 

 

 

 

3. Якщо обід виразний, то ви легко будете контролювати себе у другій половині дня: вас не буде тягнути на солодке і жирне, ви збережете чудову працездатність, як розумову, так і фізичну. В обід ми вибираємо саму складну для перетравлення їжі: птицю, м’ясо, субпродукти, перші страви – як самостійне блюдо, або в компанії з цільними злаками і будь-якими овочами. Червоне м’ясо, птиця і субпродукти найкраще поєднуються з гарніром з сирих овочів і листя.

View this post on Instagram

red eye home to hug my mom!! ☕️❤️

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

 

 

 

 

 

4. Перекушування дуже важливі! Перший перекус підтримує той високий рівень обмінних процесів, який ми задали сніданком. Сезонні фрукти і ягоди ідеально вживати в 10-11 годин ранку. А ось другий перекус найкраще зробити в 16-17 годин. Горішки, гарбузове насіння, авокадо, мигдальне молоко-гарне рішення саме для цієї половини дня. А ось без перекусу вам буде складніше контролювати свою вечерю, його обсяг, склад і почуття голоду.

https://www.instagram.com/p/BBYBQhtnD9k/

 

 

 

 

 

5. Вечеря повинна бути не пізніше ніж за 3 чи 4 години до сну, за умови, що ви лягаєте спати в той же день, що прокинулися. Більш пізні прийоми їжі не рекомендуються з багатьох причин: нічна їжа — це величезне навантаження на органи травлення. Вечеря після 21:00 погіршує якість сну, з наповненим шлунком організм не відпочиває і погано відновлюється, а всі калорії, з’їдені безпосередньо перед тим, як ви ляжете в ліжко, поза всяких сумнівів, залишаться на талії. Вночі ми худнемо найінтенсивніше, процеси жиросжигания під час сну надзвичайно активні.

6. Зверніть увагу на спеції і пряні трави: вони не тільки покращують смак страв, але і, як каталізатори, впливають на швидкість хімічних реакцій, прискорюють спалювання калорій. Образно спеції можна порівняти з хмизом для метаболічного вогню.

https://www.instagram.com/p/Bm-Q9MWgeo-/

 

 

 

 

 

7. Пийте воду. Без достатньої кількості Н2О (а не чаю і кави) розмови про їжу втрачають всякий сенс, адже всі біохімічні реакції відбуваються з участю води, отже, вода — саме просте ліки для поліпшення обмінних процесів. Випивайте склянку води за півгодини до кожного прийому їжі. А ось запивати їжу не рекомендується.

Джерело

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of