Loading Posts...

6 правил зимового автозасмаги (в домашніх умовах)

Налаштовуємося на хвилю канікул

Втомилися від тьмяного блідого відтінку шкіри в зимовий період? Вам не завадить трохи автозасмаги: як мінімум для очевидного візуального ефекту щоб порадувати, в першу чергу, саму себе. Крім того, автозагар дає підсвідомий сигнал про те, що ви побували на сонці. А значить, настрій поліпшується! Ми зібрали кілька корисних порад для тих, хто вирішив спробувати автозагар саме взимку.

1. Переходьте на масла< / h2>
Масла набагато легше наносити, ніж звичайний крем або лосьйон. Взимку масла живлять схильну в холодний сезон шкіру. Крім того, вони володіють приємною шовковистою текстурою, яка дарує додаткове задоволення при використанні.

6 правил зимового автозасмаги (в домашніх умовах)

Масло в спреї, Dior Bronze

2. Ніякого поспіху

Це може звучати очевидно, але багато хто забуває про цей аспект: завжди дочекайтеся висихання першого шару перед тим, як наносити другий. Набагато простіше домогтися потрібного відтінку поступово, ніж потім виправляти помилки

3. Використовуйте присипку

Багато експертів радять використовувати дитячу присипку в кінці процедури, щоб домогтися ідеального тону під колінами, в пахвах і у внутрішній частині ліктів. Іншими словами, нанесіть присипку скрізь, де може виступити піт. Присипка захистить від появи розлучень.

6 правил зимового автозасмаги (в домашніх умовах)

Присипка, johnson’s Baby

4.  Зробіть все необхідне до

Епіляцію варто зробити мінімум за день до нанесення автозагара (щоб роздратування встигло пройти), а за кілька годин можна зробити легкий пілінг, щоб отшелушились мертві клітини: тоді засмага ляже рівніше.

5. Запасіться лимонами

Якщо вам потрібно ретуш для деяких ділянок тіла. скористайтеся свіжим лимонним соком і фланелевою серветкою. Мова йде тільки про тіло, і про невеликі ділянках: для особи кислота буде занадто абразивною.
6 правил зимового автозасмаги (в домашніх умовах)

6. Подбайте про продовження ефекту

Регулярне зволоження стане запорукою успіху: наносите зволожуючий крем (нехай це буде крем після засмаги, який залишився з літа) не рідше одного разу в день. Користуватися автозагаром краще один раз в тиждень, коли відтінок природним чином потьмяніє.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of