Loading Posts...

6 beauty-засобів для ідеальних брів

Їх можна поєднувати або використовувати самостійно

У цьому сезоні брови повинні бути природними: не варто наносити засіб, намагаючись створити додаткову форму там, де волосся не ростуть. Забезпечте їм правильний догляд, дотримуйтесь натуральних вигинів і використовуйте перевірені засоби для того, щоб підкреслити дугу.

Brow Styler Ultra-Fine Precision Brow Pencil, Dior

6 beauty-засобів для ідеальних брівНа одній стороні олівець має ультра-тонкий висувний аплікатор для створення точних ліній, а на іншій — щітку для розтушовування і укладання. Зафарбовуйте брови невеликими штрихами, імітуючи зростання волосків. Продукт представлений в п’яти універсальних відтінках, які підійдуть для будь-якого типу шкіри і кольору волосся.

La Palette Sourcils De Chanel Brow Powder Duo, Chanel

6 beauty-засобів для ідеальних брівУніверсальний набір для ідеальних брів. Він складається з пінцета, щітки для брів і кисті для нанесення двох відтінків пудри. Підкоригуйте форму брів за допомогою щипців, не видаляючи волосся по верхній межі росту. З допомогою скошеної кисті нанесіть засіб, чергуючи кольору і заповнюючи порожні ділянки брів.

Phyto-Sourcils Design 3-in-1 Eyebrow Pencil, Sisley

6 beauty-засобів для ідеальних брівОлівець має три елементи: щітка для укладки, трикутний аплікатор і хайлайтер (для нанесення під бровою). За допомогою даного засобу можна створити як більш натуральний, так і більш інтенсивний макіяж. Завдяки тому, що хайлатайтер має пудровую текстуру, він легко і в потрібній кількості розподіляється по шкірі. До складу продукту входить віск акації і масло камелії, завдяки чому він зволожує ніжну шкіру біля брів.

Brow densify powder-to-cream, Lancome

6 beauty-засобів для ідеальних брівЗасіб має порошкоподібну формулу, яка миттєво перетворюється в крем при контакті з шкірою. Це дозволяє надати бровам додаткову щільність. Наносите штрихами у напрямку росту волосся, прорисуйте кінчик і розтушуйте. Якщо хочете домогтися більш виразного ефекту, повторіть дію ще раз.

Brow Definer, Anastasia Beverly Hills

6 beauty-засобів для ідеальних брівВисувний олівець з трикутним аплікатором має три різні по товщині сторони: для промальовування, обриси контурів і заповнення брів. Щоб зробити їх більш природними, розтушуйте засіб м’якою щіткою, яка знаходиться з іншого боку. Олівець представлений в десяти відтінках.

Brow Artist Plumper, L’oreal Paris

6 beauty-засобів для ідеальних брівТуш для брів розділить волосинки і зробить їх більш плотнымы. Невелика щітка дозволить акуратно фарбувати кожен волосок і надати форму. Якщо у вас свої густі брови, туш можна використовувати самостійно — без інших засобів. Існує в двох відтінках: Light і Medium.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of