Loading Posts...

5 правил догляду за віями

5 правил догляду за віями
5 правил догляду за віями

На стан вій впливають незбалансоване харчування, нездоровий спосіб життя і навіть надмірні фізичні навантаження. Не кажучи вже про те, що з віком вії можуть стати більш тонкими, а колір – втратити інтенсивність. Як зберегти вії густими і виразними? Звичайно, піклуватися про них кожен день!

Слідкуйте за харчуванням

Включайте в раціон більше овочів, фруктів, свіжих соків та смузі влітку в них особливо багато вітамінів і мікроелементів. І зведіть до мінімуму вживання солодкого і мучного: прості вуглеводи перешкоджають правильному засвоєнню їжі.

Знімайте макіяж перед сном

Нанесіть засіб для зняття макіяжу на верхні і нижні вії, потримайте 30 секунд, а потім дбайливо видалити за допомогою ватного диска – у напрямку від перенісся до скронь.

Уважно вибирайте туш

Купуйте туш в перевірених магазинах і звертайте увагу на термін її придатності і склад: в ідеалі туш для вій повинна містити вітаміни і кератин.

Не зловживайте нарощуванням

При частих наращиваниях вій підвищується ризик алергічних реакцій і подразнень. Не кажучи вже про те, що неякісні матеріали при проведенні процедури або недостатньо кваліфікований косметолог здатні пошкодити ваші власні вії.

Доглядайте за віями кожен день

Ви напевно регулярно доглядаєте за шкірою і волоссям, але мало хто знає, що вій теж необхідний дбайливий щоденний догляд. Це також природно, як і чистити зуби або наносити крем на обличчя. Навіть у абсолютно здорової людини після 40 років кількість війок зменшується, цикл росту волосся скорочується, а колір втрачає свою інтенсивність.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of