Loading Posts...

5 б’юті-звичок, які потрібно завести в 30 років

< em > щоб зберегти шкіру максимально молодою надовго< / em>

Завжди використовуйте сонцезахисний крем

Запобігання зморшок починається з щоденного захисту від сонця, будь воно літнім, зимовим або коли небо затягнуте хмарами. Непомітні оку сонячні промені прискорюють процес старіння на клітинному рівні, а також провокують появу пігментації і зморшок.

Ніколи не пропускайте вечірній догляд

Підготовка шкіри до ночі — вкрай важливий етап, адже саме під час сну шкіра оновлюється на клітинному рівні. Тому Засоби для вечірнього догляду проникають в шкіру глибше і дають більш помітні результати.

Робіть собі масаж обличчя

Легкий масаж можна виробляти кожен раз, коли ви наносите продукт на шкіру. Це покращує кровообіг, стимулює лімфодренаж і пробуджує мускулатуру. Почніть з моменту вмивання, масажуючи обличчя круговими рухами.
< h2>Ексофоліруйте, але не занадто< / h2>
Занадто глибока ексфоліація може порушити водно-жирову плівку шкіри, яка є природним захисним бар’єром. Таким образів ви робите шкіру ще більш чутливою і підвладною зовнішнім подразникам. Не робіть ексфоліацію частіше 3 разів на тиждень, а після процедури завжди наносите зволожуючий засіб.

Не забувайте про шию, декольте і руках

Територія ніжної шкіри починається з грудей і закінчується біля коріння волосся. Догляд за всією цією зоною повинен бути в ідеалі однаковим.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of