Loading Posts...

5 блискучих макіяжів до новорічних свят

Від smoky до насичено-рожевого

У новорічну ніч хочеться, щоб макіяж був ошатним і виходив за рамки повсякденного. У цьому вам допоможе сяйво. Навіть якщо ви не в захваті від блискіток, у нас є кілька варіантів, які зроблять вас чарівною в головну ніч року навіть без них.

Яскраві стрілки

5 блискучих макіяжів до новорічних свят@makeupbylee

Жовтий колір домінував на подіумі в цьому році і будемо актуальним в майбутньому. Так, в ніч, коли 2018-ий змінитися 2019-им ви будете в тренді, якщо виберіть жовті тіні, а стрілку прорисуете золотий рідиною або рідкими тінями з блискітками.

Синій пігмент

5 блискучих макіяжів до новорічних свят@bybrookelle

Якщо хочеться зробити головний акцент на очах, використовуйте розсипчастий гліттер в синьому відтінку і розтушуйте по всій верхній повіці. Наносите його на кремову базу. Попередньо прорисуйте внутрішню складку і лінію під нижніми віями коричневими тінями. Виділіть вилиці і внутрішні куточки очей за допомогою срібного хайлайтера.

Чисте золото

5 блискучих макіяжів до новорічних свят

@makeupbylee

Лаконічний макіяж у відтінках благородного металу ідеально впишеться в будь-який образ і не займе багато часу. Зовнішні куточки очей злегка затемніть сірими тінями. Нанесіть рідке золото на рухому повіку з зовнішньої сторони до середини. Для цього макіяжу використовуйте хайлайтер в золотому відтінку.

Акцент на гліттер

5 блискучих макіяжів до новорічних свят

@hannah_schroder

Для тих, хто не шукає легких шляхів, пропонуємо з’єднати різнокольорові блискітки, насичений рожевий і лаконічну стрілку. Розтушуйте тіні по верхній повіці, прорисуйте ними внутрішню складку і лінію росту нижніх вій. Рухому частину замалюйте консилером, проводячи кордон трохи вище складки. Нанесіть поверх блискітки і додайте тонку стрілку.

Smoky

5 блискучих макіяжів до новорічних свят@nyane

Якщо гліттер і блискітки не для вас, зробіть класичні smoky eyes матовими тінями. Додайте сяйва за допомогою хайлайтера нестандартного кольору: зеленого, фіолетового або яскраво-рожевого. Їм же прокрасьте внутрішні куточки, нанесіть на вилиці і кінчик носа. На тлі темного макіяжу очей, колір хайлатера буде особливо яскраво виділятися на обличчі.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of