Loading Posts...

10 порад, як намалювати ідеальні стрілки

Для макіяжу очей вам знадобиться олівець, лайнер і ложка!

Всі дівчата діляться на тих, хто не вміє малювати стрілки, і тих, хто може це робити буквально на ходу, навіть не дивлячись у дзеркало. Якщо ви належите до першої групи, вам варто запастися терпінням і почати регулярно тренуватися, щоб набити руку. По-перше, визначитеся чим ви будете малювати-олівцем або лайнером. По-друге, запам’ятайте кілька правил, які значно полегшать процес навчання.

1. Малюйте стрілки при хорошому освітленні, щоб були видні всі похибки.

2. Виводьте стрілки, дивлячись прямо в дзеркало. Тоді лінія не буде деформуватися при відкритих очах із-за складки століття.

3. Якщо ви не впевнені у формі стрілки, спробуйте спочатку намалювати її світлим олівцем. В разі невдачі, лінію можна буде легко стерти.

4. Щоб зробити хвостик більш чітким і акуратним, скористайтеся спеціальною щіткою з рівним або косим зрізом і тінями-підводкою з баночки. Похибки можна підкоригувати ватною паличкою, змоченою в засобі для зняття макіяжу.

10 порад, як намалювати ідеальні стрілки

5. Починайте малювати лінію стрілки від середини століття до місця, де контур вій кінчається, а потім від внутрішнього куточка ока до центру. Прийом більше психологічний, адже щоб сконцентруватися на такій кропіткій процесі і намалювати рівну лінію, потрібна певна кількість часу. Від центру очі стрілка може почати розширюватися, не страшно, якщо рука здригнеться, можна просто злегка потовщити лінію.

6. Малюючи стрілки, розтягніть повіку, щоб вирівняти рельєф шкіри, тоді лінія вийде рівною.

7. Щоб макіяж очей тримався довше, перед роботою знежирте повіку, завдавши базу під тіні.

10 порад, як намалювати ідеальні стрілки

Також існує кілька нестандартних способів, які допоможуть вам намалювати красиві стрілки:

1. Щоб у стрілки вийшов ідеально рівний хвостик, прикладіть до куточка ока, наприклад, візитку, листок паперу або кінчик чайної ложки. Стежте, щоб кут, під яким ви прикладаєте ці предмети, був однаковим як для правого, так і лівого ока. І тоді у вас вийдуть абсолютно симетричні стрілки.

2. Також за допомогою ложки можна намалювати товстий або графічний кінчик стрілки: просто прикладіть круглу основу до краю ока. Одним словом, використовуйте ложку, як лінійку-лекало, якої, до речі, теж можна скористатися.

3. Відмінним помічником в малюванні стрілок може стати звичайний скотч. Наклейте невеликий шматочок прозорого скотча, починаючи від зовнішнього куточка ока під тим кутом, який вам потрібен, відразу на обидва ока. Слідкуйте, щоб все було симетрично. Потім починайте малювати стрілки. Якщо ви це робите лайнером, дайте йому висохнути і тільки потім отклеивайте скотч.

10 порад, як намалювати ідеальні стрілки

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of