Сервіс Instagram готується запустити опцію платних передплат на окремих авторів.

У мережі засвітилася інформація із цінами на передплату. Ціни від $0,99 до $4,99. Швидше за все, таких цін варто очікувати і українським користувачам.

Instagram запустит подписки на авторов. Уже есть цены

  • Instagram Badge — купівля віртуального бейджу автора під час прямої трансляції, яку хочеться потримати. Instagram Subscriptions — передплата ексклюзивного контенту автора, який бачитимуть лише ті, хто заплатив.
  • Поки що інформації про запуск від самого Instagram немає. На думку TechCrunch, сервіс проведе beta-тест на невеликій кількості творців контенту в США і лише потім розпочне запуск сервісу по всьому світу. Коли саме це станеться, не уточнюється, але анонс цін вказує на активну роботу команди Instagram у цьому напрямі.
  • Запуск підписки – конкуренція платформи за людей, які створюють цікавий контент. Нещодавно сервіс підписки на авторів запустив Twitter, а TikTok та YouTube запустили програми підтримки авторів на $200 млн та $100 млн відповідно. Керівництво Instagram ще влітку 2021-го розповіло, що розглядає одразу кілька варіантів роботи з креаторами, зокрема афіліат-маркетинг, поділ рекламних доходів та донати.

Джерело

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of