Багато хто бажає отримати хороший куш грошей, але ні у всіх це виходить зробити. Часто новачки роблять помилки, так як вибирають не перевірені ігрові автомати. Але ж вони є найпростішим способом отримання коштів. За допомогою емуляторів не знадобиться вивчати правила. Їх не доведеться встановлювати на комп’ютер. Вони вже надають таку можливість. Зате відрізняються різними сюжетами, великими бонусами. Для того, щоб з’явився успіх, необхідно вибирати самі топові автомати, у яких відсоток віддачі є пристойним. Варто тільки подивитися на рейтинг або почитати розгорнуті відгуки, залишені професіоналами.

Як робити ставки в ігрових автоматах?

Не потрібно відразу поспішати в цьому виді діяльності. Кожен гравець повинен розуміти принципи гри. Необхідно для себе зробити певний ліміт, щоб кошти могли контролюватися. Ігрові автомати слід вибирати тільки тоді, коли людина вміє управляти своїми ризиками, здійснює тверезі розрахунки. Для цього

  • потрібно навчитися вибирати ставки. Діапазон їх широкий, тому доведеться вибирати. Новачкам рекомендується спочатку придивитися, спробувати демоверсію, а потім тільки можна починати з мінімальних значень.
  • необхідно контролювати свій час. Для цього найкраще встановити певний ліміт, якого потрібно дотримуватися. Не відхиляйтеся від нього.
  • навчіться керувати своїм рахунком. Потрібно завжди вчасно зупинитися. Якщо ви бачите, що програєте, то, значить, потрібно усвідомити, що сталося.

Для того, щоб грати в слоти, потрібно зареєструватися, пройти верифікацію, поповнити рахунок, а потім вже є можливість грати. Необхідно вибирати тільки рейтингові автомати, якими користувалися гравці. Зазвичай у таких є хороший висновок.

Основні поради

Багато гравців роблять помилки, коли починають грати. Їх необхідно звести до мінімуму. У деяких випадках є везіння, але в основному виграш залежить від стратегії, яку вибирають на гру. Не варто в процесі гри перебувати в алкогольному сп’янінні. Не потрібно віддавати останні кошти. Навчіться контролювати свої емоції. Не втрачайте пильності протягом усього ходу подій.

Стратегії

Існує кілька стратегій, за якими гравець може отримати хороший прибуток. Тактики повинні змінюватися в залежності від вибору гри.

“Мартінгейл” та “Антімартінгейл”

Стратегія “мартінгейл” полягає в постійному збільшенні ставки. Якщо гравець програє, то слід збільшувати ставку в два рази. Виходить, що користувач завжди має можливість відіграти те, що вклав. Це стратегія відома ще з давніх часів. Почалася вона з Джона Мартінгейла, власника лондонського казино. Саме він говорив своїм відвідувачам збільшувати ставку вдвічі, якщо вони програють. В даний час її використовують багато користувачів. Існує також думка, що при програші необхідно зменшувати ставку. Така стратегія протилежна першій і називається»Антімартінгейл”. У цьому випадку рекомендується збільшувати ставку тільки тоді, коли є виграш, а знижувати її потрібно вдвічі, коли програєш.

“Парлай”

Стратегія “Парлай” повністю схожа на стратегію “Антімартінгейл”. Відмінність полягає тільки в тому, що ставка потроюється, а кожна наступна ставка не повинна перевищувати за сумою попередню.

«Naked Pulls»

У стратегії “Naked Pulls” необхідно завжди робити одну і ту ж ставку. Навіть якщо ви програли, потрібно дотримуватися колишніх принципів гри.

“Піраміда”

При стратегії “Піраміда” при кожному програші або виграші потрібно зменшувати або збільшувати ставку на розмір. Така тактика, на думку багатьох експертів, зменшує ризики.

“Зигзаг”

Це стратегія передбачає грати відразу на двох слотах. Якщо на одному програєш, то на іншому обов’язково виграєш. Деякі експерти вважають, що сенс даної тактики втрачається, так як гра йде в одній мережі.

Всі стратегії мають свої особливості. Найкраще перед грою познайомитися з інтерфейсом. Для цього варто скористатися демонстраційною версією гри. Необхідно подивитися відсоток віддачі ігрового автомата, вивчити всі нюанси. Тільки після цього рекомендується грати в слоти.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of