Loading Posts...

Як можна убезпечити покупку квартири в новобудові?

у житті кожної людини дуже відповідальний крок це покупка своєї нової квартири.

До цього кроку потрібно дуже обдумано і підготовлено підійти. Для успішності угоди важливо дізнатися кілька важливих правил і підготовчих моментів. Саме про ці підготовчі аспекти і піде мова в даній статті.

Відразу позначимо, що можна піти більш правильним шляхом і звернутися до професіоналів – агентство нерухомості. Але якщо ви вирішили самостійно підібрати забудовника, вибрати новобудову і укласти договір на покупку житла, тоді ця стаття для вас.

Найважливіше правило – вибір забудовника

Основний основ, можна вважати правило-майбутня квартира повинна бути повністю з усіма документами і був легальною. До дзвінка забудовнику, ми рекомендуємо уважно ознайомиться з інформацією про компанію забудовника.

Потрібно вивчити його історію, все успішний проекти (тобто будинку які були здані в експлуатацію), на професійний сайтах вивчити думки і відгуки про компанію-забудовника, перевірити на сайті-забудовника, є повна інформація про компанію (хто власник, необхідні ліцензії).

Ось важливі документи які, бажано запитати у забудовника, для того, щоб знизити свої ризики при купівлі квартири в новобудові:

— Затверджені умови будівництва

— Дозволи від архітектурно-будівельної комісії

— Дозвільної документація на проведення будівельних робіт на об’єкті

— Наявність свідоцтва про державну реєстрацію у забудовника

— Довідки з Держреєстру речових прав на нерухомість

На зайвим буде відвідати сайт КМДА де в департаменті архітектури Ви зможете перевірити законність будь-якого будівництва. Вся ця важлива інформація, згодом може зберегти вам дуже багато грошей і нервів.

Компанія забудовник має існувати кілька років на ринку України, мати бездоганну репутацію і кілька успішних проектів.

Всім цим важливим критеріям вибору повністю відповідає київська девелоперська компанія «НЕСТ» і львівський забудовник «Greenville Фонд зелених технологій». Якщо вас цікавить інвестування ваших заощаджень то нерухомість в Києві на Подолі це кращий варіант. Зверніть увагу на: ЖК Greenville Park: в гармонійному просторі високого комфорту і затишку.

Вартість квартири в новобудові

Надійний забудовник завжди йде назустріч своїм покупцям і надає зручну розстрочку або варіант іпотеки. Не варто звертати уваги на забудовників які вимагають оплатити їм квартиру до підписання договору або які будують будинок, але при цьому вимагають 100% передоплати, такі варіанти повинні Вас насторожити.

Перегляд квартири

Обов’язково поїдьте на будівельний майданчик до підписання договору і передачі грошей. Ви особисто зможете оцінити хід будівництва і які матеріали використовуються при будівництві ЖК.

Умови фінальної угоди

Для вивчення договору ми рекомендуємо скористатися послугами професійного юриста. Це так само дозволить вам мінімізувати ризики.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of