у житті кожної людини дуже відповідальний крок це покупка своєї нової квартири.

До цього кроку потрібно дуже обдумано і підготовлено підійти. Для успішності угоди важливо дізнатися кілька важливих правил і підготовчих моментів. Саме про ці підготовчі аспекти і піде мова в даній статті.

Відразу позначимо, що можна піти більш правильним шляхом і звернутися до професіоналів – агентство нерухомості. Але якщо ви вирішили самостійно підібрати забудовника, вибрати новобудову і укласти договір на покупку житла, тоді ця стаття для вас.

Найважливіше правило – вибір забудовника

Основний основ, можна вважати правило-майбутня квартира повинна бути повністю з усіма документами і був легальною. До дзвінка забудовнику, ми рекомендуємо уважно ознайомиться з інформацією про компанію забудовника.

Потрібно вивчити його історію, все успішний проекти (тобто будинку які були здані в експлуатацію), на професійний сайтах вивчити думки і відгуки про компанію-забудовника, перевірити на сайті-забудовника, є повна інформація про компанію (хто власник, необхідні ліцензії).

Ось важливі документи які, бажано запитати у забудовника, для того, щоб знизити свої ризики при купівлі квартири в новобудові:

— Затверджені умови будівництва

— Дозволи від архітектурно-будівельної комісії

— Дозвільної документація на проведення будівельних робіт на об’єкті

— Наявність свідоцтва про державну реєстрацію у забудовника

— Довідки з Держреєстру речових прав на нерухомість

На зайвим буде відвідати сайт КМДА де в департаменті архітектури Ви зможете перевірити законність будь-якого будівництва. Вся ця важлива інформація, згодом може зберегти вам дуже багато грошей і нервів.

Компанія забудовник має існувати кілька років на ринку України, мати бездоганну репутацію і кілька успішних проектів.

Всім цим важливим критеріям вибору повністю відповідає київська девелоперська компанія «НЕСТ» і львівський забудовник «Greenville Фонд зелених технологій». Якщо вас цікавить інвестування ваших заощаджень то нерухомість в Києві на Подолі це кращий варіант. Зверніть увагу на: ЖК Greenville Park: в гармонійному просторі високого комфорту і затишку.

Вартість квартири в новобудові

Надійний забудовник завжди йде назустріч своїм покупцям і надає зручну розстрочку або варіант іпотеки. Не варто звертати уваги на забудовників які вимагають оплатити їм квартиру до підписання договору або які будують будинок, але при цьому вимагають 100% передоплати, такі варіанти повинні Вас насторожити.

Перегляд квартири

Обов’язково поїдьте на будівельний майданчик до підписання договору і передачі грошей. Ви особисто зможете оцінити хід будівництва і які матеріали використовуються при будівництві ЖК.

Умови фінальної угоди

Для вивчення договору ми рекомендуємо скористатися послугами професійного юриста. Це так само дозволить вам мінімізувати ризики.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of