Вартість квартири в передмісті Києва, вже більше 6 місяців практично залишається без змін. Експерти з нерухомості називають головну мету такої стабільності це попит на житло. Найпопулярніші варіанти 1-но і 2х кімнатні квартири в новобудовах передмістя.

Дуже істотно зріс попит на інвестиції в квартири комфорт-класу в Броварах. Серед подібних новобудов ми хотіли б виділити ЖК «Лісовий квартал»: квартири комфорт-класу в Броварах. Даний комплекс є кращим в регіоні, з кількох важливих причин:

— ЖК “Лісовий квартал” дуже зручна розв’язка і доступність до Києва.

— Всі будівлі ЖК «Лісовий квартал» проводиться за каркасно-монолітною технологією.

— Вікна у всіх будинках забезпечують повну звукоізоляцію.

— Стіни виконані з цегли і газобетону, крім того, будинки утеплені з використанням мінеральної вати.

— Квартири ЖК «Лісовий квартал» обслуговує автономна котельня.

— Забудовник ЖК провів мережу інженерних комунікацій до житла. З цієї причини комплекс в меншій мірі залежить від зносу міських комунікацій.

— Вартість квартири в такому будинку значно нижче ніж в аналогічному будинку в Києві.

Така інвестиція, це завжди велика можливість не просто зберегти свої заощадження, а примножити їх. Це набагато вигідніше ніж депозитні вклади в ненадійні банки. Хоч в Інтернеті і пишуть про стабільність банківської системи, але ми все ж рекомендуємо вкладати свої заощадження саме в нерухомість. Згодом нерухомість особливо комфорт-класу тільки дорожчає. Оренда на подібні квартири так само ростуть по 7-11% на рік. Ваша нерухомість буде приносити вам дохід багато років. Якщо ви як інвестор хочете вкласти заощадження в нерухомість, але все ще не знаєте який ринок вибрати – первинний чи вторинний, важливо звернути увагу на тенденції і вартість на квартири.

У новобудовах ціни на оренду квартир постійно зростають, а от купити таку квартиру зараз максимально вигідно, існують кредитні програми і розстрочки від забудовників. А ось “хрущовки”, “сталінки” та інші подібні квартири з вторинного ринку навпаки падають в ціні. Такий тренд на ринку нерухомості.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of