Ідеальний вибір, якщо ви любите квіти і не любите з ними возитися. Список самих невибагливих кімнатних рослин.

НЕВИБАГЛИВІ ДОМАШНІ РОСЛИНИ

Ці сім невибагливих чемпіонів живуть практично самі по собі. Від вас буде потрібно згадувати про них лише час від часу, і вони чудово переживуть ваш від’їзд у відпустку.

МОНСТЕРА

Поклик предків тягне вас в джунглі? Розщеплені листя монстери дарують непередавану атмосферу тропіків в будь-якому місці, де ви поставите діжку.

Переконайтеся, що рослина отримує достатньо непрямого сонячного світла і поливайте її кожен раз, коли бачите, що земля в горщику пересохла. Раз в день поливайте монстері листя з пульверизатора — і вона отримає потрібну вологу, так і пил на листках накопичуватися не буде. Ось і весь догляд за цією домашньою рослиною.

СПАТИФИЛЛЮМ УОЛЛІСА («ЖІНОЧЕ ЩАСТЯ»)

Ці безтурботно виглядаючі квіти прекрасно себе почувають при слабкому освітленні. Навіть чим темніше, тим краще. Відмінний вибір у узголів’я ліжка або робочого столу в офісі в глибині приміщення.

Тримайте грунт зволоженим, але не допускайте, щоб вода стояла поверх рівня землі, щоб коріння не загнили.

ТОВСТЯНКА ОВАЛЬНА (ГРОШОВЕ ДЕРЕВО)

Ще одна домашня рослина, невибаглива у догляді. Оскільки грошове дерево тримає вологу в листі, ви завжди можете визначити, чи добре ви його поливаєте. Зморщені або втратили пружність листя показують, що рослину пора полити. Пожовкле листя означає, що ви переборщили з поливом і потрібно взяти паузу на кілька днів.

ОРХІДЕЯ ФАЛЕНОПСИС

Ці елегантні рослини можна придбати в будь-якому магазині, навіть у супермаркеті. Коли принесете покупку додому, поставте квітка у відносно світлій кімнаті. Полив рослини потрібно здійснювати, коли верхній шар грунту стає сухим.

СЕНПОЛІЯ (УЗАМБАРСКАЯ ФІАЛКА)

Це прекрасне рішення для того, щоб зробити яскравий колірний акцент на підвіконні. Фіалку не слід надмірно поливати, тільки коли грунт стає зовсім сухий. У догляді за цими рослинами в домашніх умовах намагайтеся, щоб вода не потрапляла на листя.

ОПУНЦИЯ

Ці повітряні епіфіти чудово ростуть на будь-якому місці: на підвісах на стіні, навіть на підвісах зі стелі. Їм потрібно багато повітря, тому ніяких закритих горщиків. Полив – раз на два тижні: покладіть їх у миску з водою на годину, обтрусіть і поверніть на колишнє місце. Впорається навіть самий ледачий.

КАЛАМОНДИН (ЦИТРОФОРТУНЕЛЛА)

Це кімнатне дерево з темно-зеленими листками, білими квітами і золотистими фруктами буде радувати вас все життя. Плоди навіть їстівні, хоча і трохи терпкі. Тримайте дерево в сонячній кімнаті і поливайте раз в тиждень.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of