Читай і запам’ятовуй табу на літній час. Список напоїв, які бажано не вживати коли дуже жарко.

1. Солодка газована вода

1. Солодка газована вода
В першу чергу в жарку погоду необхідно відмовитися від споживання солодкої газованої води. Вже ні для кого не секрет, що ці напої несуть загрозу нашому організму через вміст барвників, ароматизаторів, емульгаторів та іншої хімії.
Також не варто споживати підсолоджені напої, в літній період краще відмовитися від використання цукру. Глюкоза не сприяє вгамуванню спраги, але є джерелом зайвих калорій. Це буде якраз той випадок, коли ти будеш одужувати від води.

2. Соки з тетрапаків

2. Соки з тетрапаків
Краще утриматися від вживання соків з тетрапаків. Вони теж не принесуть ніякого полегшення-через вміст цукру в своєму складі. Краще віддай перевагу ягідному морсу. По крайней мере, він принесе організму користь.

3. Компот

3. Компот
Впевнені, зараз ти почнеш ще і ще раз перечитувати заголовок, але не шукай помилку. Компот дійсно краще не пити в спеку. Але мова йде про компоті з додаванням цукру, який не дозволить втамувати спрагу, а ось компот, приготований без додавання цукру, впорається із завданням на “відмінно”.

4. Лимонад

4. Лимонад
Лимонад краще не пити до прохолодних часів з тієї ж причини, що і компот. Якщо в напої міститься багато цукру, то він тільки збільшить відчуття спраги.

5. Пиво

5. Пиво
Холодне пиво в спеку може втамовувати спрагу і подарувати відчуття довгоочікуваної прохолоди, але разом з цими дарами, пиво дарує сп’яніння, дає додаткове навантаження на серце і судини. Чи Готова ти ризикувати своїм здоров’ям заради уявного задоволення?

Вибирай тільки якісні продукти і напої і неї купуйся на рекламу, уважно читай склад і забудь про шкідливу рідину. Тоді ніяка спрага влітку тобі не страшна!

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of