Один чоловік років сорока вирішив довести, що пивна дієта чудова. Протягом 46 днів він пив пиво, воду і чорна кава. Він живий, крім того, він втратив 20 кілограмів. Так що ж таке пивна дієта і чи дійсно вона працює?

У світі є різні дієти, правда? Ви чули про бананової дієті, дієті Dabrowska, дієті з яблук, 1000 калорій, Dukan … Тепер познайомтеся з дієтичним пивом. У свої 40 Дель Холл переключився на неї. Протягом 46 днів він вживав тільки пиво, воду і чорна кава. Він описує свій прогрес на каналі YouTube, так що ви можете перевірити це.

Очевидно, він втратив 20 кілограмів, його холестерин впав, і він відчуває себе набагато краще. Так що з себе представляє пивна дієта? Це дійсно працює? Дивіться ефекти Холла:

Вражає, але вам потрібно знати більше. Дель Холл – директор з продажу Fifty West Brewing. Його надихали баварські ченці, які вживали «рідкий хліб», тобто спеціально зважене пиво, так зване доппельбок. Його дієта була заснована на тому, щоб випивати три-п’ять кухлів такого пива в день. Ми відразу попередимо – така дієта шкідлива для здоров’я. Тепер трохи про пивний дієті, яка трохи відрізняється від того, що зробив Холл.

Пивна дієта – правила

Почнемо з того, що пивна дієта не означає, що потрібно постійно пити тільки пиво. Це більш-менш означає, що, перебуваючи на дієті, ви можете час від часу насолоджуватися невеликою кількістю пива. Маленька пляшка світлого пива становить близько 160 калорій. Темні сорти зазвичай мають трохи більше калорій – до 220, але вони також багаті антиоксидантами, корисними для організму. Цікаво, що безалкогольне пиво має ще менше калорій – близько 80 ккал в пляшечці.

Пиво робить вас товстим – ви, напевно, чули ці слова не раз. Отже, прийшов час розвінчати цей міф – пиво не викликає ожиріння і зайвої ваги. Погана дієта відповідальна за це. При невеликій кількості пива в день в поєднанні з закусками або жирним обідом, немає ніяких сумнівів в правильному харчуванні і будь-якої дієти. Але одна дрібниця може дуже добре вплинути на нашу фігуру.

Пивна дієта не є типовою дієтою. Пам’ятайте, що ви ніколи не повинні замінювати їжу алкоголем!

Тим не менш, ви можете втамувати спрагу з ним – пиво містить багато мінеральних солей, відмінно підходить для гідратації, і додатково має багато вітамінів. Безалкогольне пиво виразно більше рекомендується. Ви можете пити його після тренування – пиво містить мальтодекстрин, тип вуглеводів, який допомагає вам відновити водний баланс в організмі відразу після напружених тренувань.

Джерело

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of