Loading Posts...

Пивна дієта для схуднення

Пивная диета для похудения
Пивная диета для похудения

Один чоловік років сорока вирішив довести, що пивна дієта чудова. Протягом 46 днів він пив пиво, воду і чорна кава. Він живий, крім того, він втратив 20 кілограмів. Так що ж таке пивна дієта і чи дійсно вона працює?

У світі є різні дієти, правда? Ви чули про бананової дієті, дієті Dabrowska, дієті з яблук, 1000 калорій, Dukan … Тепер познайомтеся з дієтичним пивом. У свої 40 Дель Холл переключився на неї. Протягом 46 днів він вживав тільки пиво, воду і чорна кава. Він описує свій прогрес на каналі YouTube, так що ви можете перевірити це.

Очевидно, він втратив 20 кілограмів, його холестерин впав, і він відчуває себе набагато краще. Так що з себе представляє пивна дієта? Це дійсно працює? Дивіться ефекти Холла:

Вражає, але вам потрібно знати більше. Дель Холл – директор з продажу Fifty West Brewing. Його надихали баварські ченці, які вживали «рідкий хліб», тобто спеціально зважене пиво, так зване доппельбок. Його дієта була заснована на тому, щоб випивати три-п’ять кухлів такого пива в день. Ми відразу попередимо – така дієта шкідлива для здоров’я. Тепер трохи про пивний дієті, яка трохи відрізняється від того, що зробив Холл.

Пивна дієта – правила

Почнемо з того, що пивна дієта не означає, що потрібно постійно пити тільки пиво. Це більш-менш означає, що, перебуваючи на дієті, ви можете час від часу насолоджуватися невеликою кількістю пива. Маленька пляшка світлого пива становить близько 160 калорій. Темні сорти зазвичай мають трохи більше калорій – до 220, але вони також багаті антиоксидантами, корисними для організму. Цікаво, що безалкогольне пиво має ще менше калорій – близько 80 ккал в пляшечці.

Пиво робить вас товстим – ви, напевно, чули ці слова не раз. Отже, прийшов час розвінчати цей міф – пиво не викликає ожиріння і зайвої ваги. Погана дієта відповідальна за це. При невеликій кількості пива в день в поєднанні з закусками або жирним обідом, немає ніяких сумнівів в правильному харчуванні і будь-якої дієти. Але одна дрібниця може дуже добре вплинути на нашу фігуру.

Пивна дієта не є типовою дієтою. Пам’ятайте, що ви ніколи не повинні замінювати їжу алкоголем!

Тим не менш, ви можете втамувати спрагу з ним – пиво містить багато мінеральних солей, відмінно підходить для гідратації, і додатково має багато вітамінів. Безалкогольне пиво виразно більше рекомендується. Ви можете пити його після тренування – пиво містить мальтодекстрин, тип вуглеводів, який допомагає вам відновити водний баланс в організмі відразу після напружених тренувань.

Джерело

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of