Yves Saint Laurent Beauty представив свого нового амбасадора – легендарного рок-музиканта Ленні Кравіца, який став обличчям чоловічого аромату Y.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от SAINT LAURENT (@ysl)

Свою лаконічну назву «Y» парфум отримав на честь Іва Сен-Лорана, а точніше першої літери його імені, яка співзвучна питання «Why?».

Зухвалий, вільний і вічно молодий Ленні став втіленням парфумерної композиції Y: він завжди готовий прийняти будь-який виклик долі , залишаючись відкритим всьому новому.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от SAINT LAURENT (@ysl)

Першу в історії аромату Y рекламну кампанію за участю Кравіца зняв відомий кінорежисер Антон Корбейн ( «Контроль», «Американець», «Найнебезпечніша людина»). Кліп присвячений знаковим подіям в житті рок-зірки, одночасно захоплюючим і дуже особистим.

«Я завжди захоплювався Івом Сен-Лораном. Його роботами, його естетичним баченням, його способом життя, його сміливістю. Він був неймовірно різнобічним і черпав натхнення в безлічі джерел. Також у мене досить багато речей Saint Laurent. Так було завжди. До цієї одязі не потрібно намагатися звикнути. Вона просто стала частиною мого способу життя на багато-багато років. Тому для мене це дуже органічна колаборація », – каже Ленні.

Джерело

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of