Loading Posts...

Що таке мезотерапія для волосся і навіщо вона вам потрібна

Процедура-рятувальник для локонів мрії

Якщо мезотерапія для шкіри обличчя сьогодні навряд чи викликає у когось питання, то з подібною процедурою для волосся справа йде інакше. Тим часом, вони дуже подібні між собою.

Під час процедури мезотерапії в волосисту частину голови вводяться спеціальні препарати за допомогою ін’єкцій. Трихолог вводить мікроголки в шкіру голови на глибину до 1 мм. попереджаємо ваше питання: так, це дуже болюча процедура. А з огляду на те, що для досягнення ефекту потрібно 8-10 сеансів, вирішуються терпіти біль вирішуються деякі.

https://www.instagram.com/p/BoWA0CRAznx/

 

однак є проблеми, які мезотерапія вирішує з вражаючою швидкістю: < / strong>

– Випадання волосся або алопеція
– Ламкість локонів
– Лупа і себорея
– Велика активність сальних залоз
– Передчасна сивина
– Сухість волосся
– Ослаблені пасма

Що таке мезотерапія для волосся і навіщо вона вам потрібнаЛікування відбувається за рахунок введення в шкіру голови спеціальних препаратів на рослинній основі, вітамінів, мінералів і амінокислот. Вони можуть вводиться як самостійно, так і у вигляді цілющих коктейлів.

Після повного курсу мезотерапії багато хто відзначає, що волосся стали більш густими, блискучими, слухняними. Крім того, починає рости підшерсток нового волосся і припиняється випадання старих.

Що таке мезотерапія для волосся і навіщо вона вам потрібнаЩо таке мезотерапія для волосся і навіщо вона вам потрібнаЩо таке мезотерапія для волосся і навіщо вона вам потрібнаЩоб уникнути побічних ефектів мезотерапії для шкіри голови (гематоми, рубці, нудота, попадання інфекції), вирушайте до перевіреного фахівця. Крім того, всі проблеми з волоссям потрібно вирішувати комплексно: відвідати эндокринога, трихолога і перевірити роботу шлунково-кишкового тракту.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of